Kapcsolat

Sales

Global: +358 9 4270 4356  / sales@provet.info
CEO Janne Huttunen, +358 40 589 2468, janne.huttunen@fns.fi
Egyesült Királyság:

+44 203 6080485
Egyesült Királyság Regionális Menedzser Norman Day, +44 7561 897 856, norman.day@provet.info

Értékesítési osztály Hannah Mason, +44 7564 726 113, hannah.mason@provet.info

Értékesítési osztály Alex McGhee, +44 7564 726 110, alex.mcghee@provet.info

Észtország:

+372 668 2871
Ügyfélszolgálat Kristjan Praks, kristjan.praks@provet.info

Svédország:

+46 85 250 0964
Regonális menedzser Eero Puikkonen, +46 72 333 4629, eero.puikkonen@provet.info

Magyarország:

+36 303558163
Ügyfélszolgálat és támogatási információk: Dr. Domán Gábor, Provet Cloud munkatárs, info@provetcloud.hu
Skype: Provet Cloud Hungary, www.provetcloud.hu

Támogatás

Írjon levelet Nekünk! support@provet.info

Egyesült Királyság

+44 (131) 507 0324

Írország

+353 (76) 6803 224
Észtország +372 668 2871
Svédország +46 313 613528
Norvégia +47 (85) 290079

Találja meg kérdéseire a legmegfelelőbb választ és kérjen segítséget online!

Kattintson a Prove Cloud tudásbázisáért az alábbi linkre!

Kapcsolatfelvételi űrlap

Céginformációk

Finnish Net Solutions Oy
Cégjegyzékszám: FI17339174

Számlázási információk

Email Invoices: invoices@fns.fi
Invoices by mail:
Finnish Net Solutions Oy
Virkkalantie 21
08700 Lohja
Finnország

Cím

Innopoli 1
Tekniikantie 12
02150 Espoo
Finnország